WSBK Portugal: Rezultati trke

Prva trka:

1. Jonathan Rea GBR Kawasaki Racing ZX-10R 20 laps
2. Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R +9.384s
3. Chaz Davies GBR Aruba.it Racing Ducati 1199R +13.753s
4. Davide Giugliano ITA Aruba.it Racing Ducati 1199R +27.818s
5. Sylvain Guintoli FRA PATA Honda CBR1000RR +28.141
6. Matteo Baiocco ITA Althea Ducati 1199R +39.665
7. Ayrton Badovini ITA BMW Italia S1000RR +40.829s
8. Leandro Mercado ARG Barni Ducati 1199R +43.401s
9. Michael van der Mark NED PATA Honda CBR1000RR +59.025s
10. Jordi Torres ESP Red Devils Roma Aprilia RSV4 +62.769s
11. Alex Lowes GBR Voltcom Crescent Suzuki GSX-R1000 +61.388s
12. Leon Haslam GBR Red Devils Roma Aprilia RSV4 +62.769s
13. Randy de Puniet FRA Voltcom Crescent Suzuki GSX-R1000 +99.537s
14. David Salom ESP Pedercini Kawasaki ZX-10R +103.681s
15. Nico Terol ITA Althea Ducati 1199R +105.940s
16. Roman Ramos ESP GO Eleven Kawasaki ZX-10R+109.326s
17. Niccolo Canepa ITA Grillini Kawasaki ZX-10R +1 lap
18. Christophe Ponsson FRA Pedercini Kawasaki ZX-10R +1 lap
19. Gabor Rizmayer HUN Team Toth BMW S1000RR +1 lap
20. Imre Toth HUN Team Toth BMW S1000RR 5 laps
DNF. Santiago Barragan ESP Grillini Kawasaki ZX-10R 5 laps
DNF. Leon Camier GBR MV Agusta F4 RR 18 laps
Druga trka:
1. Jonathan Rea GBR Kawasaki Racing ZX-10R 20 laps
2. Davide Giugliano ITA Aruba.it Racing Ducati 1199R +5.416s
3. Leon Haslam GBR Red Devils Roma Aprilia RSV4 +6.689ss
4. Chaz Davies GBR Aruba.it Racing Ducati 1199R +10.445s
5. Michael van der Mark NED PATA Honda CBR1000RR +14.122s
6. Sylvain Guintoli FRA PATA Honda CBR1000RR +14.265s
7. Jordi Torres ESP Red Devils Roma Aprilia RSV4 +16.213s
8. Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R +19.384s
9. Leandro Mercado ARG Barni Ducati 1199R +19.998s
10. Matteo Baiocco ITA Althea Ducati 1199R +27.332s
11. Roman Ramos ESP GO Eleven Kawasaki ZX-10R +28.904s
12. Ayrton Badovini ITA BMW Italia S1000RR +31.138s
13. Alex Lowes GBR Voltcom Crescent Suzuki GSX-R1000 +34.252s
14. Christophe Ponsson FRA Pedercini Kawasaki ZX-10R +56.181s
15. Nico Terol ITA Althea Ducati 1199R +62.679s
16. Randy de Puniet FRA Voltcom Crescent Suzuki GSX-R1000 +63.200s
17. Niccolo Canepa ITA Grillini Kawasaki ZX-10R +63.488s
18. Gabor Rizmayer HUN Team Toth BMW S1000RR +1 lap
19. Imre Toth HUN Team Toth BMW S1000RR +1 lap
DNF. Santiago Barragan ESP Grillini Kawasaki ZX-10R 12 laps
DNF. David Salom ESP Pedercini Kawasaki ZX-10R 16 laps
DNF. Leon Camier GBR MV Agusta F4 RR 19 laps

Nemanja Božić

Nemanja je skoro počeo da se bavi trkama i za kratko vreme specijalizovao se za MotoGP. Vikendima se ne odvaja od televizora i prati svaki korak koji načine GP vozači, kako bi na sajt preneo sve novine. Ume da iznenadi sa najneverovatnijim informacijama. Voli da gleda trke uživo, mada nije čest posetilac.

Video