Prva trka SSKS

Dana 10.05.2015 godine na karting stazi Ada Huja u Beogradu održane su prve dve trke otvorenog prvenstva SSKSa. Obzirom da je učešće u trci uzelo tri kluba iz inostranstva (Hrvatska, B i H, R. Srpska) takmičenje je poprimilo medjunarodni karakter.
Povremena kiša u toku trkačkog dana nije omela klubove, takmičare i gledaoce da u velikom broju podrže ovu manifestaciju. Najveći, rekordni broj takmičara zabeležen je u kategoriji 2 “MINI“ za decu uzrasta 9 do 12 godina, gde je sedamnaestoro dece registrovano, a 15 učestvovalo u trci.
U ukupno 7 kategorija učešće je uzelo 47 vozača od kojih 27 vozača u mlađim kategorijama. Karting trku uveličao je svojim dolaskom proslavljeni Srpski vozač Dušan Duca Borković koji je mališanima posvetio dosta pažnje i dao podršku kako bi ostvarili što bolje rezultate i pokazao kako uporan i posvećen rad i trening mogu da donesu vrhunske rezultate.
Sledeće trke 3 i 4 održaće se 14 juna 2015 godine na karting stazi Autokomerc u Beogradu.
Rezultati:
Bambini
1. Marković Luka KSK “Jagodina“
2. Teševic Igor KASK ,,Formula team“
3. Viktor Mladenović AMKSK “Autokomerc racing team“
4. Aleksa Milojević UAMKK “Ilidža Californija racing“
Mini
1. Nemanja Grubin AMKSK “Autokomerc racing team“
2. Fran Fran AKK “Podravina Koprivnica“
3. Ognjen Trišić AMKSK “Autokomerc racing team“
4. Rašić Andrija AMKSK “Autokomerc racing team“
5. Petrović Andrej AMKSK “Autokomerc racing team“
6. Daniel Vasić AK „EKO BEL“ Banja Luka“
7. Soldat Mateja KSK “Jagodina“
8. Jašić Andrej AKK “Fokus BB“
9. Stevanović Uroš KSK “Jagodina“
10. Kovačević Dimitrije AKK “Kart Sprint“
11. Viktor Savić Ask “WRR Čačak“
12. Živanović Sara KSK “Jagodina“
13. Pejanović Veljko AMKSK “Autokomerc racing team“
14. Milica Vojvodić AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić“
15. Angelina Amanović AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić“
KF-3
1. Đoković Nikola AK “Eko Bel Banjaluka“
2. Škrbić Vukašin AMKSK “Autokomerc racing team“
3. Milenković Rade KSK “Jagodina“
4. Đurđević Dunja KSK “Jagodina“
TAG
1. Popović Vid AKK “Kart Sprint“
2. Petrović Dragan AKK “Kart Sprint“
FA
1. Obradović Ivan AKK “Fokus BB“
2. Miloš Vojvodić AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić“
3. Jakovljević Vladan AMK “Zastava racing team“
4.  Lužaić Žarko AMKNK,,Delta tehnik racing team Lužajić“
5. Lovrić Filip UAMKK “Ilidža Californija racing“
6. Milanković Dario AKK “Fokus BB“
7. Marković Miroslav KSK “Jagodina“
8. Arsenijević Nenad AKK “Kart Sprint“
9. Davor Milos UAMKK “Ilidža Californija racing“

KZ
1. Milošević Vojislav KSK “Jagodina“
2. Muhadinović Srđan KK “Subotica kart“
3. Stefan Regojević AK “Eko Bel Banjaluka“
4. Vojnić Purčar Tomislav KK “Subotica kart“
5. Kostić Nenad KSK “Jagodina“
6. Milosavljević Saša KSK “Jagodina“
7. Vojnić Miran KK “Subotica kart“
8. Jovanović Petar AMKNK “Delta tehnik racing team Lužajić“
SP
1. Stošić Nikola KSK “Jagodina“
2. Milosavljević Stevan KSK “Jagodina“
3. Milosavljević Saša KSK “Jagodina“