Nagrada Rakovice – Košutnjak, rezultati


Klasa I - do 1150ccm N
Pozicija Startni broj Ime i prezime Prvi trening Drugi trening Prva trka Druga trka Ukupno vreme
1 3 Lazarević Jovan 2:51:502  3:06:570 3:02:286 3:02:635 6:04:921
2 30 Petrović Željko 2:55:614 3:09:078 3:05:421 3.04.958 6:10:379
4 46 Radojković Aleksa 2:58:590 4:31:648 3:07:342 3:05:485 6:12:827
4 123 Maksimović Ivan 3:00:339  3:11:491 3:06:135 3:06:967 6:13:102
5 1 Jovanović Petar 2:52:340 4:47:274 3:08:769 3:08:231 6:17:000
6 27 Marić Marko 3:11:379  3:11:133 3:14:665 3:04:366 6:19:031
7 13 Vidaković Đorđe 3:00:576  3:40:049 3:09:930 3:09:794 6:19:724
8 5 Ristić Đorđe 3:01:708 3:13:351 3:09:149 4:13:530 7:22:679
9 32 Vićentijević Ivan /  3.16.775 3:10:562 3:11:983 6:22:545
10 37 Stojković David 3:16:869 3:19:047 3:12:243 3:10:616 6:22:859
11 26 Radovanović Nikola 3:12:062  3:40:418 3:25:359 3:19:088 6:44:447
12 7 Vasović Filip 3:18:146  3:32:206 3:21:136 3:25:707 6:46:843
N 16 Milisavljević Zoran 2:57:280  3:22:162 3:08:796 / /
N 18 Stevanović Miroslav 3:04:294 /
Klasa II - do 1150ccm N - Hibrid
Pozicija Startni broj Ime i prezime Prva vožnja Druga vožnja Prva trka Druga trka Ukupno vreme
1 331 Spasojević Miloš 2:57:049  3:05:208 2:57:261 2:57:169 5:54:430
2 2 Pavličević Marko 2:53:411  3:03:850 3:00:147 2:55:588 5:55:735
3 1 Lambaša Predrag 2:54:714  2.59.835 3:00:534 2:58:405 5:58:939
4 57 Bugarčić Predrag 3:00:532 / 3:06:281 3:07:192 6:13:473
5 7 Jovanović Zvezdan 3:08:069 / 3:14:205 3:10:477 6:24:682
N 13 Simunović Milorad 2:58:431 /
Klasa III - do 1400ccm grupa N
Pozicija Startni broj Ime i prezime Prvi trening Drugi trening Prva trka Druga trka Ukupno vreme
1 73 Mutić Dušan 2:55:247 / 2:53:525 2:55:678 5:49:203
2 87 Miladinović Lazar 3:19:686 3:27:806 3:19:846 3:20:815 6:40:661
Klasa IV - do 1400ccm Grupa E1
Pozicija Startni broj Ime i prezime Prvi trening Drugi trening Prva trka Druga trka Ukupno vreme
1 11 Rašević Dejan 2:48:033 2:58:855 2:46:045 02:51:950 5:37:995
2 101 Rajić Nenad 2:52:509 2:59:047 2:51:961 2:52:724 5:44:685
3 58 Zahirović Mario 3:00:743 3:25:547 2:57:006 2:58:144 5:55:150
4 105 Simić Uroš 2:59:830 3:47:389 2:59:552 3:03:392 6:02:944
5 88 Jevtić Srđan 2:54:619 3:27:352 3:01:395 3:03:606 6:05:001
N 50 Toroman Saša 2:51:455 3:00:044 /
Klasa VII - do 2000ccm Grupa N i A
Pozicija Startni broj Ime i prezime Prvi trening Drugi trening Prva trka Druga trka Ukupno vreme
1 9 Toroman Goran 2:49:994  2:48:700 2:44:094 2:46:281 5:30:375
2 21 Gajić Živko 3:04:919  2:59:269 2:44:952 2:46:371 5:31:323
3 234 Dukić Branko 3:00:241  3:02:891 2:46:913 2:48:699 5:35:612
4 60 Janošević Nebojša 3:36:349  3:46:844 3:19:023  3:19:483 6:38:506
Klasa VIII - do 2000ccm Grupa E1
Pozicija Startni broj Ime i prezime Prvi trening Drugi trening Prva trka Druga trka Ukupno vreme
1 3 Cvetić Vitomir 5:53:701  3:03:326 2:44:088  3:25:188  6:09:276
Klasa IX - do 2000ccm SP
Pozicija Startni broj Ime i prezime Prvi trening Drugi trening Prva trka Druga trka Ukupno vreme
1 6 Milovanović Mirko 2:52:989 2:49:308 2:35:084  2:39:477  5:14:561
2 147 Stojković Dragan 3:05:964  2:53:695 2:38:550  2:37:060  5.15.610
3 365 Milovanović Nemanja 2:48:234 / 2:42:202  2:45:032  5:27:234
Klasa X - preko 2000ccm OPEN
Pozicija Startni broj Ime i prezime Prvi trening Drugi trening Prva trka Druga trka Ukupno vreme
1 195 Miljković Nikola 2:38:812  2:44:163 2:30:333  2:31:289  5:01:622
Kup - Do 915ccm - Fića
Pozicija Startni broj Ime i prezime Prvi trening Drugi trening Prva trka Druga trka Ukupno vreme
1 3 Ekmeščić Nikola 3:30:788  3:26:385 3:20:130  3:19:123 6:39:253
2 46 Pavlović Marko 3:38:635 3:32:451 3:24:534  3:23:051  6:47:585
3 7 Jančević Savo 3:30:662 3:36:522 3:37:897  3:29:622  7:07:519
4 8 Simić Milen 3:47:004 3:41:416 3:46:136  3:38:741  7:24:877
5 4 Jović Radoslav 4:11:440 / 3:48:054  3:53:120  7:41:174

*boldovano je bolje vreme koje je vozač ostvario